O nas

Nazywam się Weronika Gregorczyk. Od 10 lat jestem związana ze stomatologią, protetyką oraz ortodoncją. Obroniłam tytuł magistra na kierunku Zarządzanie Ochroną Zdrowia, jestem również wykładowcą kierunku Technika dentystyczna. W Hollywood Smile każdego dnia spełniam marzenia pacjentów o śnieżnobiałym uśmiechu.

Impulsem do powstania Hollywood Smile stały się moje własne doświadczenia - ze względu na stan zdrowia moich zębów nie mogłam pozwolić sobie na ich wybielanie. Bezpieczną alternatywę znalazłam podczas jednej z moich podróży do Stanów Zjednoczonych. To właśnie tam poznałam producenta innowacyjnego żelu do wybielania, który nie zawierał w swoim składzie kwasu. Początkowo żel testowałam sama. Kiedy przekonałam się, jak rewolucyjna i bezpieczna jest ta metoda, postanowiłam przenieść ją do Warszawy. Dzięki temu dziś mogę zaprosić Was do Hollywood Smile.

W mojej pracy najważniejsze są dla mnie zdrowie i komfort moich pacjentów. Ogromną radością jest widok ich śnieżnobiałego uśmiechu oraz świadomość, że przeprowadzony zabieg dał im dodatkową wartość – otwartość, radość z życia i zadowolenia z własnego wyglądu.

Weronika

Gregorczyk