Wybielanie zębów

Hollywood Smile to bezinwazyjny i bezpieczny zabieg wybielania zębów, opierający się na naturalnych preparatach wyprodukowanych w Stanach Zjednoczonych. To idealna alternatywa dla wszystkich osób, które ze względu na nadwrażliwość, odsłonięte szyjki zębów czy słabe kości nie mogą pozwolić sobie na wybielanie stomatologiczne.

Wybielanie zębów metodą Hollywood Smile opiera się na żelu pozbawionym tlenku wodoru oraz zastosowaniu zimnego światła lampy ledowej. Dzięki temu zabieg jest bezbolesny i w pełni bezpieczny dla Twoich zębów.

Na rezultaty nie musisz długo czekać - wymarzony efekt osiągniesz już po jednej wizycie. W zależności od uwarunkowań genetycznych oraz Twojej diety może utrzymać się on od 3-4 miesięcy. Gwarantujemy, że przez ten czas na nowo zakochasz się w sobie i w swoim uśmiechu!

Oprócz zabiegu wybielania, w naszej ofercie znajdziesz również rekomendowane przez nas szczoteczki, płyny i specjalne pasty, dzięki którym efekt białych zębów będzie jeszcze trwalszy. Dodatkowo, każdy pacjent otrzymuje od nas informacje o profilaktyce i higienie jamy ustnej.

cena regularna
450 PLN
45 min
kolejne wizyty tylko 400 PLN